Diskuze: lymfodrenáž

7.4.2016Julie

Práci s lymfou u klienta bych nedlila na práci ve zdravotním zařízení a v kosmetickém salonu ale výhradně na lidi, kteří s tím pracují. Tři měsíce po Infarktu miokardu jsem byla v Lázních Poděbrady a tam jsem dostala předepsany 10x za 3 týdny strojové lymfatické kalhoty a bederní pás a nikdy mne nikdo z personálu "neodemknul". Když jsem to prvně zjistila, tak jsem se před vlezením do přístroje "odemkla na tříslech sama a následně i na krku. Měli to jako práci a dělali to jako úkolovou práci. Na druhou stranu jsem svého času navštěvovala kosmetičku, která pracovala ve svém domečku a měla velmi pěknou atmosféru a péči o člověka prováděla podle vědomstí z kurzů, ale hlavně byla velmi citlivá, intuitivní a laskavá. Vždy každého dobře připravila do přístroje a doporučila lymfodrenáž tak často jako návštěvu na tvarování obočí. Pracovala s láskou a určitě pracuje do dneška. Není to jenom o vědomosti, je to o dobrém kontaktu s klientem.

8.4.2016Marcela Marková

Dobrý den Julie, bohužel vám musím dát za pravdu. Ani návštěva zdravotnického zařízení vám nezaručí, že lymfodrenáž bude provedena odborně. Bohužel ve státním zařízení je tolik pacientů, že se "nahání" čas někde, kde to není příliš vhodné, neb spíše trestuhodné. Pouze v jednom vám budu oponovat. Nevím, jak se chodí často na tvarování obočí, ale lymfodrenáže by se měly provádět minimálně 1x týdně. Přeji pěkný den. Marková Marcela

8.4.2016Julie

V mém případě týden až 10 dní souhlasí, jsem bruneta. Jenom mi některé příspěvky v diskuzí připadají, že si i tuto proceduru zdravotnictví chce přivlastňovat, tím, že chce být výhradním provozovatelem jakož i jiných léčebných metod. Na to abych se sebeléčil, (jsem 3 roky po infarktu -6 stentů - už 2 roky neberu vůbec žádná farmaka a žiji naprosto plnohodnotný život) nebo pomohl někomu v jeho uzdravení nestačí Diplom Mudr na to musí být dar od Boha a to má velká spousta lidí i mimo zdravotnictví. Když to jde ruku v ruce, tak je to ideální. Vyzněla mi velká preference zdravotnictví s čímž se neztotožňuji. Strojovou lymfodrenáž si nemohu vynachválit,a na ruční znám také jednu výbornou paní bez titulu. Hezký den. Julie



Reagovat