Diskuze: Celulitida

30.5.2013Martina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi lymfodrenáž může pomoci v boji proti celulitidě?

4.6.2013Helena

Dobrý den! Lymfodrenáž je při celulitidě vhodným doplňkem. Základ je však cvičení a pohyb! Přeji mnoho zdaru:-)...

12.6.2013Martina

Děkuji za odpověď Helčo! Jinak nikdo nic?

13.6.2013Denisa

Ahoj, zkoušela jsem nejrůznější přípravky proti celulitidě, ale ani ty z lékárny neúčinkovaly tak, abych se cítila lépe. Pokrok jsem zaznamenala právě až v okamžiku, kdy jsem začala pravidelně docházet ke své lymfoterapeutce. Nejprve mi rozproudila lymfu pomocí masážních hmatů a následně mě aplikovala lymfodrenáž přístrojovou. Změny jsem pozorovala již po prvních dvou procedurách, kdy se mi začala kůže vyhlazovat. Nyní už docházím 3 měsícem a jsem s výsledky velmi spokojená. Lymfodrenáž na celulitidu rozhodně doporučuji!!!

18.6.2013Filip - kondiční trenér

Dovolte mi, abych také vstoupil do diskuze, dámy! Celulitida je problém, který se však dá řešit a to velmi efektivně - cvičením. Nabízím vám své služby osobního kondičního trenéra v Praze. V případě zájmu o lekce kondičního cvičení na celulitidu mi napište na filipkondicnitrener@seznam.cz a domluvíme se:-)...

22.7.2013Simonka

Ahoj, já pravidelně sportuji a myslím že mám i svalnatou postavu a celulitidu bohužel mám, na stehnech to není tak hrozné, ale na zadečku je to příšerné, nejen když ho zatnu ale i na povoleném. Myslíte tedy že je limfodrenáž dobrý nápad? Nebo limfatická masáž? A když limfodrenáž, manuální nebo přístrojovou? Díky

24.7.2013Marie

Ahoj Simonko, já myslím že za zkoušku nic nedáš. Lymfodrenáž je určitě co se týče celulitidy prospěšná a doporučila bych ti lymfodrenáž manuální i přístrojovou, ručně je to asi lepší, ale přístrjová taky není k zahození. Já vyzkoušela obě a když není dobrý lymfoterapeut, není dobrá ani manuální lymfodrenáž :)

24.7.2013Aneta

Ahojky, moje kamarádka řeší celulitidu lymfodrenáží a teď začala pít lymfatický čaj a říkala že je to uplně skvělé. Že účinnost je opravdu dobrá :) tak se to chystám taky vyzkoušet :))

15.8.2013Sněhurka

Ahoj chci se jen zeptat na lymfodrenáž kterou inzerují na různých slevových portálech. Myslíte že je to dobrý nápad? Bojím se že narazím na špatného lymfoterapeuta který by mi mohl ublížit, existují nějaká závažná rizika? Mohlo by to ohrozit moje zdraví? Jde mi o to, že kvůlí hloupé celulititě nechci přijít k úhoně :-(. Kamarádky si vouchery kupují, ale já mám se slevovými portály špatnou zkušenost...Další nejasnost mám v tom, zda-li zvolit lymfodrenáž manuální nebo přístrojovou. Myslím že u manuální jsou vyšší rizika, můžu narazit na někoho něšikovného, protivného a nepříjemného - takže nejen že by to nebylo efektivní, ale navíc by mi to zkazilo den (už takhle je to v práci náročné). Zatímco lymfodrenáž přístrojová je myslím jaksi univerzální, tím pádem bych tím neměla nic zkazit (ale neexistuje zde např. riziko nějaké vyrážky z přístroje? Nebo nákažení nějaké nemoci? Není to nehigienické?). Poraďte mi prosím...a to základní co mě napadá, je lymfodrenáž vůbec ta nejvhodnější metoda k odstranění celulitidy? :)) tak díky moc :)

30.8.2013Simona

Ahoj, co se týče následků špatné lymfodrenáže, tak mohou být závažné. Špatný lymfoterapeut vám může lymfu i zablokovat. Takže jestliže zvolíte lymfodrenáž manuální, tak si dejte pozor na to, aby jste věděla ke komu jdete a jakou má kvalifikaci (pročtě si třeba i recenze na daný salon). No a lymfodrenáž přístrojová samozřejmě není tak efektivní, ale lepší než nic, nebo než špatný lymfoterapeut. Jinak v dobrém salonu kde přístrojovou lymfodrenáž provádějí, by vám měli půjčit jednorázové igelitové kalhoty, tím pádem by mělo být vše v pořádku a hygienické, jestliže se tak nestane jde o špatný salon. A jinak lymfodrenáž se určitě k léčbě celulitidy hodí :)

2.9.2013Ilona

Ahojda, tenhle týden ve čtvrtek se chystám na první lymfodrenáž kvůli celulitidě :). Jsem z toho trošku nervózní. Nikdy jsem na lymfodrenáži nebyla, ale po pročtení pár diskuzí jsem si říkala že to musím vyzkoušet. Jdu tedy na manuální (myslím že na celulitidu bude lepší), tak dám potom vědět jak to všechno dopadlo a jak s tím budu spokojená...poskytnu recenzi :D. Tak zatim papa, Ilonka

17.9.2013Ilonka

Ahoj holky, tak lyfodrenáž jsem absolvovala už dvakrát, je to moooc příjemná záležitost. Člověk se u toho pěkně uvolní a co se týče účinnosti, tak to jsem ještě nestihla úplně vypozorovat. Paná co mi lymfodrenáž dělá tvrdila, že výsledky uvidím až tak po třetím sezení :)

18.9.2013Karolína

Ahoj Ilonko, tak to je supr, já se na lymfodrenáž taky chystám. Zatím popíjím čaje, hodně cvičím a používám krémy na celulitidu, masíruji si stehna hrubou žínkou a tak doufám, že lymfodrenáž bude taková závěrečná procedura :)

23.9.2013Marie31

Ahoj holky, já mám zkušennost s tím, že celulitidu opravdu zažene hodně tekutin a masírování, ale je pravda, že poslední dobou mi to nějak nejde, nevím jestli je to věkem nebo čím, ale mám pomerančovou kůži na zadečku a hlavně na stehnech, kde je to vidět i v létě když máte krátkou sukni. No a to je horor, snižuje mi to seběvědomí a je mi trapně když si dám třeba nohu přes nohu a na straně mám šílené varhánky. Naštěstí teď bude už brzy zima takže to schovám, ale do léta se toho potřebuji zbavit. Tak myslíte, že lymfodrenáž mi může pomoct můj problém vyřešit?? Kamarádka mi lymfodrenáž doporučuje už hrozně dlouho, ale moc se mi do toho nechtělo, měla jsem pocit že se s celulitidou vypořádám sama... :(

14.11.2013Lucka

Ahoj Marie, myslím že lymfodrenáže ti určitě mohou pomoct. Určitě pro to musíš udělat i něco sama, ale je fakt, že lymfodrenáže jsou v tomhle zázračné. Sama to znám, celulitida je hrozná věc a člověk má pocit, že se jí nikdy nemůže zbavit, že ji bude mít do smrti, ikdyž máte pomalu dvacet kg i s postelí :DD. Ale lymfodrenáže jsou prospěšné pro celý organismus, tak kdyby náhodou úplně nezatočily s celulitidou, budou ti prospěšné i jinak ;)

21.11.2013Jíťa

Ahoj všichni, já jsem přišla na skvělý recept, jak se určitě zbavit celulitidy. Důležitý je samozřejmě pitný režim, to je základ alespoň 2l tekutin denně. Dále, je důležité kůži promazávat, na příklad kokosovým olejem, při promazávání hýždě, nebo stehna masírujeme alespoň dvě minuty a když se sprchujeme, zabírají peelingové sprchové gely a krémy, nebo hrubozrnná mořská sůl. To je opravdu zaručené :). A když chceme podpořit správné fungování organismu a podpořit eliminaci lymfy, jsou velice vhodné i lymfodrenáže :)

21.11.2013Magda44

Téda, tak takový recept určitě vyzkouším. Tak hrubozrnná sůl mě okouzlila. A lymfodrenáže jsou super. Chodím na ně do jednoho fitka a opravdu cítím změny.

9.12.2013Petra

Ahoj všem, jen se chci zeptat, jestli máte už některá ozkoušené, že ty lymfodrenáže opravdu fungují a celulitida mizí a jestli ano, na kterou lymfodrenáž chodíte? Na přístrojovou nebo na manuální lymfodrenáž? Díky

12.12.2013Karolínka

Ahoj, já to mám ozkoušené. Dokonce i cm zmizely. Ale zásadně chodím na manuální lymfodrenáž. Přístrojová lymfodrenáž je k ničemu a může být i nebezpečná!

12.12.2013Julka

Ahoj, já musím nesouhlasit. Přístrojová lymfodrenáž je skvělá věc, ale musí se udělat pořádně. Je důležité postupovat podle určitých pravidel. Je fakt, že manuální lymfodrenáž je určitě lepší, když jí lymfoterapeut opravdu umí, ale přístrojová je lepší než nic, ale pod dohledem odborníka ;-)

16.12.2013Mája

Ahoj všichni, já teď řeším dilema. Je teď ten předvánoční čas a já bych si nejraději přes ty svátky popustila uzdu, ale mám dopředu zaplacené lymfodrenáže, které mi nejspíš propadnou, když je dokonce roku nevyberu. Tak já nevím, možná by se daly lymfodrenáže přesunout na leden, když je pěkně poprosím :D co myslíte?

16.12.2013Eliška

Dobré odpoledne, já bych určitě kvůli Vánocům lymfodrenáže nepřerušovala. S největší pravděpodobností byste kvůli tomu ještě mohla nabrat :-(. A lymfodrenáž je podle mě, spíš jako rekreační záležitost, nemusíte třeba chodit cvičit (ikdyž to také nedoporučuji), ale ty lymfodrenáže bych vychodila :-)

6.1.2014Mája

Tak jsem ty lymfodrenáže vychodila. Ale abych se zmínila o tom jak vlastně ty vánoční svátky dopadly, tak jsem samozřejmě moc pěkně papala, tím pádem jsem nabrala tak, že ani ta lymfodrenáž mi nepomůže :-D. Celulitida se mi na zadku zhoršila, jsem s toho trochu deprimovaná. O váze raději mluvit ani nebudu, ale ta celulitida, to je nejhorší, ta mě trápí nejvíc.

13.1.2014Káča

Ahojky, tak v tom opravdu nejsi sama. Já sama mám s celulitidou po Vánocích velký problém. No nedá se nic dělat, každopádně s celulitidou je to věčný boj, myslím, že se jí nikdy nezbavím :D

23.1.2014Berenika

Ahoj, já myslím, že nejdůležitější je to nevzdávat, celulitida je sice děsná, ale dá se jí zbavit. Já jsem toho důkazem, hodně jsem cvičila, chodila jsem na manuální i přístrojovou lymfodrenáž a celulitida se mi významně zlepšila :-)

30.1.2014Vlaďka

Ahoj všichni, já jsem teď o celulitidě něco málo četla, zajímal mě její vznik atd. A zjistila jsem, že celulitida je i otázkou životního stylu a stravy. Takže jestli se jí chceme zbavit, je potřeba dodržovat zásady zdravého životního stylu.

3.2.2014Aneta R.

No to je mi jasné, že za celulitidu si můžu sama, že kdybych se hýbala a jedla zdravě, nejspíš bych takovou celulitidu neměla, co já vím. Určitě je rozhodující i pitný režim, který také příliš nedodržuji (bohužel). Hold, jestli se chci zbavit celulitidy, musím ze sebou něco dělat :D

3.3.2014Maruška

Ahoj všichni, jak se tak dívám, tak je celulitida stále velice vděčné téma :D. Já ji dlouho neřešila, dokud jsem se na sebe nepodívala zezadu v převlékací kabince, to byl trochu šok :DD

6.3.2014Anča

Ahojky, pro mě byla vždycky celulitida dost aktuální :)). Teď už jí skoro nemám, hodně pravidelně cvičím a dodržuji pitný režim, takže paráda, zadek mám hladký :))

14.3.2014Marie

Doporučuji zkusit přírodní kosmetiku Tepezcohuite strom kůže, a na celulitidu hlavně medové mýdlo, fakt dobré, ale i jiné přípravky stojí za vyzkoušení: www.tepezcohuite.cz/zdraviakrasa. Marie

17.3.2014Lada

Když já mám pocit, že všechny tyhle přípravky jsou k ničemu, ta lymfodrenáž má opravdu výsledky, ale teda nějaké krémy, nebo mýdla, to na celulitidu nepomůže :-/

17.3.2014Káťa

Musím souhlasit, možná má pak člověk lepší pocit, když se umyje bahenním mýdlem a namaže krémem s výtažky z řas, ale pomáhá jenom pohyb a hodně tekutin. Já měla celulitidu fakt děsnou a když jsem se pak začala hýbat, začala pomalinku mizet.

3.4.2014Áďa

Ahojky, já souhlasím s Káťou. Celulitida je mrcha a jediné co na ni platí je pitný režim a pohyb, nic jiného. Zbytak je jen pro dobrý pocit :D

10.4.2014Naďa

Dobré odpoledne všem, normální celulitida mě zas až tak netrápí. Když mám povolený zadek celulitida není nikde vidět, ani na stehnech, ale jakmile zatnu, mám zadek jako jeden velký pomeranč. Hodně cvičím a celulitida pro mě byla donedávna cizí, teď nevím co s ní, pomůže mi lymfodrenáž? Určitě se to tu už řešilo, ale příspěvků je na čtení už trochu moc :)))

17.4.2014Katarina

Ahojky, já myslím, že celulitida se dá vyřešit pravidelným pohybem a pitným režimeme, lymfodrenáž Vám asi také trochu pomůže, ale nespoléhala bych na zázraky. Celulitida je normální projev lidského těla, stejně jako pneumatika na břiše, jde o to, že něco děláme špatně :-)

28.4.2014Anežka

Dobrý den, celulitida pro mě byla problémem hlavně teď po porodu (nejen celulitida, také strie a vytahané bříško). Byla jsem se dokonce radit na odborném kosmetickém pracovišti a řekli mi vlastně to samé co tady: pít, cvičit, dobře se stravovat a pít a zase cvičit, to celulitida snad nemůže přežít :)))

5.5.2014Jana

No to se snadno řekne, já piju cvičím, zdravě jím, piju a zase cvičím a celulitida tam stále je, nevím co si s tím mám počít. Vím že celulitida není zrovna procházka růžovým sadem, ale poroč se nás tak urputně drží? :(

5.6.2014Martina

Dobrý den mě se celulitida začala dělat v těhotenství a teď se jí snažím všemi sílami zbavit a moc mi pomohl jeden minerální krém. Tady je odkaz kdyby jste jej chtěli vyzkoušet http://morespa.cz/obchod/pece-o-telo/proti-celulitide/krem-na-celulitidu-detail

9.6.2014Ema

Mě na celulitidu hodně pomohla lymfodrenáž. Odvodní to a to jsem potřebovala, ještě je dobré podpořit to čaji které odvodňují, když chodí člověk pravidelně cvičit, celulitida začne mizet :)

22.4.2015Jana88

Upřímně jsem si jistá, že nestačí jenom mazat celulitidu krémem, což už se v diskuzi asi normálně nedozvíte. Řekla bych, že je důležité kombinovat všechny způsoby dohromady, mazat, cvičit, dobře jíst atd. atd... nevím zas tak velký kumšt to nebude :D

13.5.2015LANA

PŘIPADÁ MI ŽE SME SE ODVRÁTILI OD TÉMATU. CO SE TÝČE LYMFODRENÁŽE TAK TA KAŽDOPÁDNĚ POMÁHÁ, MĚ CELULITIDA MIZELA UPLNĚ SAMA NEMUSELA JSEM SE ANI JINAK SNAŽIT..

25.5.2015Kačka

Tak to je asi otázka zkušenosi, protože já taky docházela na lymfodrenáž kvůli celulitidě (asi tak před pěti lety, když lymfodrenáž zažívala největší boom) a nemělo to vůbec žádný výsledek, akorát jsem vysolila spoustu penněz...a za nic.

27.5.2015Marcela Marková

Dobrý den všem,celulitida-lipohypertrofie-pomerančová kůže postihuje zejména stehna a hýždě.Ošetření, jak již bylo několikrát zmíněno, musí být vždy komplexní. To spočívá v lymfatických masážích, v úpravě jídelníčku a pitného režimu, pohybové aktivitě - svaly pozitivně působí na lymfatickou drenáž. Důležité je nekouřit, vyvarovat se alkoholu, kávě. Celulitidu může bohužel zhoršovat i hormonální antikoncepce, rodinná dispozice,stres. Lymfatické masáže bych doporučovala absolvovat u kvalifikovaného lymfoterapeuta, ne v kosmetickém salonu. Mnohdy nekvalifikované maséři zapomínají uvolnit bazální uzliny. To je důležité i v případě přistrojové lymfodrenáže. Dále je nuté respektovat kontraindikace - viz. články.Rozhodně bych účinky lymfodrenáží neznehodnocovala. Bez nich by pacienti s lymfedémem nemohli kvalitně žít. Přeji pěkný den. Marková Marcela

22.12.2016Andrea

Dobrý den, mně známá doporučila pleťový gel Cellulitis, který jí samotné po nějakém čase používání docela pomohl. Kůže se trošku zpevnila a zjemnila. Mají ho prý ve většině lékárnách. Vyzkouším to, za pokus to stojí. :-)

16.4.2018Jana

Zdravím mě kamarádka doporučila krém Collistar a musím říct,že kůže se zpevnila,ale samozřejmě jsem to spojila i se cvičením.

19.4.2018Berenika

Já používám tento břízový olej https://www.notino.cz/weleda/briza-olej-na-celulitidu/ pokožka se mi po něm krásně vyhladila.

24.6.2019Jana

Pěkný den, našla jsem tuto diskuzi ohledně celulitidy a chtěla bych se zeptat, jak jsou na tom různá ošetření co se týče bolestivosti ? Ráda bych na nějaké ošetření docházela, ale ta představa, že do mě budou píchat jehličky nebo mě to bude štípat je pro mě odstrašující a to budu radši žít dál s celulitidou. Když by se tu našel někdo, kdo má třeba vyzkoušeno vícero ošetření, tak budu ráda za víc informací :)

7.8.2019Hanka

Jana: Já teda zatím vyzkoušela samá bezbolestná :D. Aktuálně chodím na triactive ošetření a tady u toho zatím vidím největší výsledky. O žádné jehličky se nejedná, takže by si to určitě zvládla :). Kdyby tě něco zajímalo tak se klidně ptej.

29.10.2019Lenka

Co je to přesně za proceduru a jak často na ni chodíš ? O triactive ošetření jsem už slyšela. Nechodíš náhodou do Altos kliniky ? Viděla jsem právě ukázku ošetření na instagramu, tak mě to zaujalo a taky to půjdu vyzkoušet.

30.4.2021uniowsign

<a href=http://vslevitrav.com/>generic levitra online pharmacy

5.7.2021Hana

Dobrý den, na celulitidu prý pomáhá magnetoterapie, můžete si o tom něco přečíst jestli chcete https://www.biomag.cz/celulitida/

20.1.2022RobertOmise2145

"After I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there an easy method you can remove me from that service? Thanks!" https://tinyurl.com/ycjh4peb

3.5.2022נערות ליווי

"Very nice post. I absolutely appreciate this site. Keep writing! " http://datasciencemetabase.com/index.php/Top_5_Funny_Full_Body_Massage_Movie_Quotes

5.5.2022נערות ליווי

"Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis. It's always exciting to read through content from other authors and practice a little something from their web sites." https://clinpharm.vn/wiki/Th%C3%A0nh_vi%C3%AAn:MarieSpear96

17.6.2022נערות ליווי בתל אביב

"I need to to thank you for this great read!! I definitely loved every little bit of it. I have got you bookmarked to check out new things you postÖ" https://grad-israel-girls.cf/news/tathogerpjob

16.8.2022Michaelhop

"I was very happy to discover this site. I need to to thank you for your time for this fantastic read!! I definitely savored every part of it and i also have you saved to fav to see new things in your blog." https://lover-israel-dals.gq/news/ildasectoReagovat