Diskuze: Jak vyčistit lymfatický systém

27.6.2014Kristýna

Dobrý den, zajímalo by mě, jak vyčistit lymfatický systém. Slyšela jsem, že lymfatický systém, je jako kanalizační systém, tak by mě zajímalo jak ho pročistit :). Díky za rady :)

29.6.2014...

Co třeba zkusit lymfodrenáž? ;-)

30.6.2014LUCKY

AHOJ, TAKY MĚ NAPADLO ŽE BY TO TŘEBA CHTĚLO ZKUSIT LYMFODRENÁŽ :D ALE JSOU I VARIANTY JAKO STRAVA A PITNÝ REŽIM, ALE LYMFODRENÁŽ VEDE :D !!!

7.7.2014Many

ahoj, samozrejme souhlasim ze nejlepsi by bylo vyzkouset lymofrenaz ale lymfaticky system vycistite i spravnym pitnym rezimem a dobrym zivotnim stylem. kdyz budete hodne pit a jist velke mnozstvi zdravych potravin, hlavne ovoce a zeleniny, jiste k vycisteni lymfatickeho systemu prispeji.

17.7.2014Katka

Lymfatický systém vyčistíte určitě lépe za pomoci správných stravovacích návyků, jak zmiňuje Many, ovoce a zelenina jsou dobré prostředky a dostatečné množství vody nebo třeba zeleného neslazeného čaje je také nutnost. Lymfodrenáž je určitě dobrá věc, ale bez již zmiňovaných návyků to nebude mít dlouhodobý efekt. Lidé by měli dbát na zdravý životní styl, cvičit a jíst zdravě, necpat se masem a nekouřit a nepít alkohol. Ale ke společnosti, která se už nebude muset ptát, jak vyčistit lymfatický systém, se ještě ani z daleka nepřibližujeme.Reagovat