Diskuze: Lymfodrenáž cena

2.7.2014Kája

Ahoj, zajímalo by mě jaká je cena lymfodenáže? Je mi jasné, že je to asi různé, ale tak nějak průměrně? Jsem studentka, tak abych věděla.

3.7.2014Aneta

Ahojky, já jsem teď byla na půlhodinové lymfodrenáži a cena byla 300, takže za hodinu je to asi 600. Ale myslím že cena se může všude lišit. Bude to i levnější i dražší, podle toho kam si zajdeš :-)

3.7.2014Dušan

Cena za lymfodrenáž se samozřejmě liší dle dané lokality, ale také podle toho jestli se jedná o přístrojovou nebo manuální lymfodrenáž - manulální je pochopitelně dražší... Otázkou by však nemělo být "Jaká je cena za lymfodranáž?", ale spíše: Komu svěřím své zdraví, pokud chci jít na lymfodrenáž? Přemýšlejte nad tím... Hezký večer!

10.7.2014Líza

Zdravím, já také souhlasím s Dušanem, cena by rozhodně neměla být rozhodujícím faktorem při volbě pracoviště, kde vykonávají lymfodrenáž. Jistě, člověka potěší, když se dozví, že je lymfodrenáž dělaná správně a ještě je její cena příznivá, ale jinak je to podružné.

4.9.2014Máca

Určitě je fakt, že cena není tak podstatná jako kvalita lymfodrenáže, ale rozhodně to může být velice důležitý rozhodovací aspekt, mnoho například pražských salonů, mají ceny neskutečně nastřelené, jen proto, že jde o prestižní salon

18.9.2014Anonymní pacient

Ahoj, já jsem platil maximálně 500 - 700 za hodinu. Cena opravdu není důležitá, lymfodrenáž je záležitost, která se musí udělat pořádně, jinak nemá žádný efekt, proto určitě neškudlete. Mohlo by se vám to vymstít :/

22.9.2014Ivča

Je teda pravda že cena lymfodrenáže není vždycky úplně přívětivá, taky bych na lymfodrenáž chodila, ale za tuhle cenu si to nemůžu dovolit. Ale na druhou stranu asi nebudu platit 200 za lymfodrenáž, kterou mi provedou špatně.

29.9.2014Niky

Cože? To někde mají? Lymfodrenáž za 200 kč? To by mě zajímalo kde, takhle nízká cena snad ani není možná. Já chodím na lymfodrenáž jednou týdně maximálně a dávám za ni kolem 700,-.

7.8.2015Marcela Marková

Dobrý den všem, v našem zařízení Rehasport požadujeme za hodinovou ruční lymfatickou masáž 600 Kč, za hodinovou přístrojovou lymfatickou masáž doplněnou ručním uvolnění bazálních uzlin 400 Kč. Určitě bych zvážila, zda navštívit zařízení, kde jsou velmi nízké ceny. Nemusíte být odborně ošetřeni. Přeji pěkný den. Marcela MarkováReagovat