Diskuze: Nateklé oči po ránu

3.3.2014Denisa

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, každé ráno mám nateklé oči, chladím je, používám různé krémy, ale napadlo mě jestli to nemůže nějak souviset s lymfou. Díky

6.3.2014Linda

Ahoj, jestli otoky během dne odeznějí, mělo by být vše v pořádku. Nateklé oči má po ránu spoustu žen, zvlášť když se špatně vyspaly, nebo si daly pár skleniček. Jestliže otoky nezaměňujete s váčky pod očima, které jsou dědičné a dají se odstranit pouze chirurgicky, mělo by vše po pár hodinách od vzbuzení zmizet.

6.3.2014Štěpánka

Já na nateklé oči po ránu také trpím. Mám je každý den, někdy si připadám jako kdybych to nebyla já, je to děs, ale po půl hodince po vzbuzení jsou pryč, tak to tolik neřeším. Manžel už se naučil nedívat se na mě hned po vzbuzení :D, tak je to v pořádku :D.

10.3.2014Magda

Já mám nateklé oči vždy po flámu, nemusí to mít nic společného s lymfou. Asi tedy může, ale neděsila bych se hned :-)

24.3.2014Andrea

Ahojky, já mám také často nateklé oči, nejen po ránu, jsem na ně hodně citlivá. Hodně společného to má s alergiemi, nemáte třeba alergii na roztoče? To by to mohlo také způsobovat, jsou totiž hlavně v posteli.

8.6.2015Simona

Já mám kamarádku, která má každé ráno úplně příšerné pytle pod očima. Nedokáže o vysvětlit, hodně spí, dokonce si dělá i chladové obklady a stejně je o k ničemu. Myslím, že nemá tedy celé nateklé oči po ránu, ale za ty pytle by se mohla normálně chytit. Vypadá to příšerně a obvykle je má třeba až do oběda. Je mi ji líto. Kdyby měl někdo podobnou zkušenost, ráda jí vyřídím radu.

12.2.2020Jeni

Díky všem za info https://www.lymfoterapeut.cz

12.2.2020Jeni

Díky všem za info http://www.lymfoterapeut.czReagovat