Diskuze: Nohavice na lymfodrenáž

8.9.2014Anna

Dobré odpoledne, mám otázku. Zajímalo by mě, jak nohavice na lymfodrenáž vlastně fungují, jak pracují a pro koho jsou vhodné či nevhodné. Například jestli mají nohavice prostě nějakou univerzální velikost nebo jestli je možné je nějak nastavit? Obávám se, že z konfekční velikostí 42, bych se do takových nohavic nedostala. Díky za všechny informace Anna.

10.9.2014Miluna

Dobrý den, nohavice na lymfodrenáž fungují na principu nafukování a vyfukování vzduchových polštářů, které jsou uvnitř nohavic. Pro koho jsou vhodné a pro koho je lymfodrenáž vhodná obecně, je značně individuální, jasně určitě existuje velká spousta kontraindikací, ale dobré je se poradit přímo s člověkem, který vám bud lymfodrenáž provádět...

11.9.2014Jaroslav

Dobrý den, přístrojová lymfodrenáž a nohavice na lymfodrenáž jsou vhodné i pro dámy s konfekční velikostí 42 a více, neměla byste s tím mít problém.

12.9.2014Káča90

Můžu jenom potvrdit, do nohavice na lymfodrenáž jsou určené i pro boubelky :D Nevím tedy, jestli není více typů, ale řekla bych, že se s tím snad muselo při výrobě počítat :)

17.11.2014...

Jak u kterého výrobce, normálně se to řeší suchým zipem nebo zipem...

19.11.2014Jana

Já si nejsem jistá, jestli nohavice na lymfodrenáž nasadí i dáma větších rozměrů. Přišlo mi, že se do nich jen tak tak vejdu a to bych neřekla, že jsem nějak prostorově výraznější. Jestli o lymfodrenáži uvažujete, raději bych si napřed na to pracoviště zavolala a zjistila podrobnosti a kdyby to nevyšlo, tak je pořád skvělá lymfodrenáž manuální :-)Reagovat