Diskuze: Vouchery na lymfodrenáž

20.8.2013Lisa

Dobrý den, zajímala by mě jedna věc. Chodím na tzv. slevové portály. Zatím jsem měla se vším velice dobré zkušenosti, byla jsem na nehtech, na kosmetice a jiných kosmetických procedurách. Dokonce jsem si zakoupila i nějaké předměty, jako trička a spodní prádlo a všechno dopadlo moc dobře, ušetřila jsem peníze a přitom se mi dostalo dobré služby. Ale co se týče lymfodrenáže (nabízejí přístrojovou i manuální), tak to se trochu bojím. Připadá mi, že už se to trochu moc týká zdraví a nerada bych aby mi nějaký nepříliš dobrý lymfoterapeut ublížil, nebo zablokoval lymfu. Na druhou stranu mám s vouchery na jiné služby dobré zkušennosti. Poraďte prosím :)

21.8.2013Xenie

Dobrý den, myslím že pokaždé když si pořídíte voucher na jakoukoliv službu je dobré podívat se na recenze salonu nebo restaurace. Já chodím už rok pravidelně na přístrojovou lymfodrenáž, první dvě návštěvy byly právě přes voucher. Protože se mi salon líbil začala jsem tam chodit na lymfodrenáž pravidelně i za jejich plnou cenu (vždycky se tam bezvadně zrelaxuju). Takže já mužu jen vřele doporučit :). Ale s tou manuální nevím :))

23.8.2013Katarina

Ahoj, no já nechci nikoho odradit, nebo snad zklamat, ale já mám boužel s lymfodrenáží přes slevové portály jenom negativní zkušenosti. Nevím, možná mám jenom smůlu, ale byla jsem na třech různých místech a ani na jednom jsem nebyla spokojená. První byla přístrojová lymfodrenáž a ten přístup byl opravdu otřesný! Obsluha se se mnou skoro nebavila, přes to že jsem jim řekla že jdu na lymfodrenáž úplně poprvé. Druhá zkušenost byla s manuální lymfodrenáží, slečna byla sice moc milá, ale evidentně posíchala domů a nejen že lymfodrenáž zkrátila o 10 minut, ale ani jsem se po ní necítila příliš dobře. A do třetice všeho špatného, jsem si říkala že dám přístrojové lymfodrenáži ještě šanci a ta prosím ani neproběhla. Přišla jsem do salonu, kde mi bylo zděleno, že přístroj na lymfodrenáž mají mimo provoz a jako náhradu mi nabídli masáž, dvacetiminutovou. Tak jsem naštvaně odešla. Takže já určitě nedoporučuji!!!

26.8.2013Marika

Ahojky, já mám opačnou zkušenost než Katarina. Myslím, že si opravdu měla velkou smůlu a nebo je to tvým přístupem. Já mám totiž s lymfodrenáží přes slevové portály zkušenost znamenitou. Chodím na přístrojovou. Skoro pokaždé jdu na jiné místo. Jakmile někde nabízejí slevové vouchery na lymfodrenáž a já mám zrovna zájem, okamžitě si ho koupím a vždy to dopadlo dobře. Je pravda že ve chvíli, kdyby tam měl hrát roli i ten lidský faktor (ve formě lymfodrenáže manuální), tak by to možná bylo něco jiného. Ale takhle, jsem moc spokojená :)

28.8.2013Katarina

No já rozhodně netuším kam chodíte, do kterých salonů, ale mým "přístupem" to tedy rozhodně není! Nevím na jaký přístup jste zvyklá, ale když je na vás někdo nepříjemný, nebo službu odflákne, ba dokonce procedura neproběhně, tak v takovém případě určitě nejde o můj přístup!! Myslím že jde rozhodně o špatnou službu. Teď chodím na lymfodrenáž k dobře hodnocenému lymfoterapeutovi a platím za to normální peníze a služba je bezvadná. Slevové portály jsou k ničemu!!!

30.8.2013Anička

Dobrý den, já každopádně vouchery na lymfodrenáž nabízené na slevových portálech neodmítám. Sama si je nekupuji, ale k narozeninám jsem od kamarádky dostala voucher na 10 lymfodrenáží (můžu je využívat po dobu jednoho roku). Zatím jsem byla na dvou procedurách. Jde o lymfodrenáž manuální a nemohu asi přesně říct jak moc to pomáhá mému lymfatickému systému, protože tomu nerozumím, ale nohy mi neotékají a vždycky je to moc příjemná relaxace. Je to taková masáž a velice příjemná. Takže já si na lymfodrenáž z voucheru nemohu ztěžovat :-)

2.9.2013Markéta

Ahojky holky, četla jsem si vaše názory a musím říct že souhlasím s Katarinou. Moc bych těm slevovým portálům nevěřila. Neříkám že je lymfodrenáž k ničemu, ale šla bych k normálnímu terapeutovi :). Já mám svou lymfoterapeutku a nemůžu si stěžovat:). Je suprová :)

3.9.2013Jana66

Ahoj, nejprve vám chci poděkovat za diskuzi, téma se mi zdá velice užitečné. Ale teda zatím se v názorech dost rozcházíte, tak si asi počkám až se to tu nashromáždí a podle toho se rozhodnu jestli na lymfodrenáž s voucherem nebo bez :D :D

11.9.2013Alexandra

Ahoj holky, tak abych přispěla k rozhodování Jany66, tak se taky na téma vouchery na lymfodrenáž vyjádřím. Já jsem naprosto spokojená. Já chodím pravidelně s kamarádkou do salonu, na který jsme náhodou narazily právě přes slevový portál. Jde o lymfodrenáž manuální, slečny jsou v salonu moc šikovné a kdybych si voucher nekoupila, na salon bych nepřišla. Takže za mě vouchery na lymfodrenáž ANO :)

12.9.2013Marcela

Čauky, já musím souhlasit s Alexandrou. Vouchery na lymfodrenáž ti vřele doporučuju! Já teda nemám konkrétní salon kam bych chodila. Na lymfodrenáž chodím tak po různu, podle toho jaký salon zrovna voucher nabízí a zatím jsem byla vždy spokojená. Chodím na lymfodrenáž přístrojovou i manuální :)

20.9.2013Jana66

Ahojky, tak jsem tu lymfodrenáž nakonec vyzkoušela. Byla jsem na voucher na přístrojové lymfodrenáži a napřed mě to trošku vyděsilo a přišlo mi to nepříjemné, ale nakonec supr. Chystám se tam znovu, přišlo mi to užitečné a jestli potom nebudu mít celulitidu a nebudou mi otékat nohy, tak je to nedocenitelný :D

25.9.2013Alex72

Ahoj a co tě vyděsilo??? Já myslela že lymfodrenáž není nic hrozného? Teď si vyděsila ty mě, chystám se na ní :)

21.11.2013Jana66

Ahojky, nebylo to nic hrozného, jen ty pohyby jsou takové trochu nečekané. Ty nohavice mají uvnitř nafukovací polštářky, které se různě nafukují a tak působí kompresivně, je to nezvyklý pohyb, ale když si člověk přivykne, je pak lymfodrenáž opravdu příjemná procedura :)

13.6.2014Alca

Já jsem si objednala ze Zlaté <a href="http://www.zlateslevy.cz/" title="Slevy">Slevy</a> a bylo to v pohodě :-)

20.6.2014lv

Zajímavý je, že všichni nadávají jaký to v těch salónech je hrozný, ale stejně si ten voucher na lymfodrenáž na Slevomatu koupí:-)...

23.6.2014Káťa

Souhlasím, všichni mají řeči, ale stejně si ty vouchery koupí :D. Já bych si takový voucher na lymfodrenáž určitě nekoupila :DReagovat