Diskuze: Výživa a pitný režim po lymfodrenáži

28.11.2013Karin

Ahoj zajímalo by mě jestli je nějaké doporučené množství tekutin, co by měl člověk po lymfodrenáži vypít? Nebo nějaké jídlo které se doporučuje po lymfodrenáži? :-) Díky za info

29.11.2013Klárka

Nejlepší je obyčejná voda - ve větším množství než obvykle:-)...

2.12.2013Jitka Kobrová

Dobrý den Karin, kloním se k odpovědi Kláry. Ideální je voda nebo teď v chladnějším období i třeba bylinkové či ovocné čaje vystydlé na pokojovou teplotu nebo i teplé, pokud se zároveň chcete i zahřát. Vypijte o něco větší množství než pijete obvykle, ale nemusíte do sebe nutit 3 litry, pokud běžně za den vypijete litr. Denní příjem tekutin závisí na teplotě okolí, námaze atd.

2.12.2013Karin

Díky moc za rychlou odpověď. Udělala jste mi radost, voda se mi pije hůř než bylinkové čaje. Takže hurá s bylinkovým čajem na lymfodrenáž :-)

12.12.2013Alice

Dobrý den, já vždy docházím na manuální lymfodrenáž a pak tam ještě asi půl hodinky relaxuji pro masáži obličeje a paní majitelka je tak milá, že mi po lymfodrenáži vždy udělá bylinkový čaj. Takže paráda :-)

16.12.2013Matina

Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat, jaký přesně čaj je po té lymfodrenáži vhodný? Existuje nějaká bylinka, která by na to byla přímo vhodná? Díky moc za radu

17.12.2013Terka

Ahoj, já slyšela o různých čajích co jsou vhodné po lymfodrenáži, třeba Lymfodren, Modelin a podobně. Slyšela jsem že proti celulitidě je vhodný čaj s přesličkou, slézem nebo břečťanem. Tak bych řekla že to bude nejvhodnější :-)

19.12.2013Kamila

Ahoj, já jsem si lymfodren pořídila a opravdu se cítím lépe. Piju ho i mimo lymfodrenáž a mám teď čisčí plěť. Řekla bych, že jde o dobrého pomocníka při detoxikaci organismu :-)

16.1.2014Pavla

Ahoj, já jsem si lymfodren také pořídila, abych se trošku odvodnila, takže já bych ho doporučila a co se týče lymfodrenáží, tak na ně chodím pravidelně a cítím se dobře!

13.2.2014Ingrid

Já myslím, že pitný režim, je důležití ať chodíte na lymfodrenáž nebo ne. Pitný režim je prostě součástí zdravého životního stylu, možná byste měli pít trochu víc v průběhu lymfodrenáže, ale jinak je to podle mého názoru stejné :-)

17.3.2014Lůca

Ahoj, jak tak prohlížím ty diskuze, tak se všude říká něco jiného. Někdo tvrdí, že pitný režim při lymfodrenáži zastoupí plně voda a že čaje jsou nevhodné, jiný zase tvrdí opak, tak co je pravda?

29.7.2014Veronika

Já chodím na lymfodrenáž pravidelně, jsem současně i sportovní trenér, a v jídelníčkách se orientuji. Po lymfodrenáži je vhodné pít hodně vody, neslazené, po malých douškách (ne vypít 3dcl najednou, zatížily by se hodně ledviny). Idelální kombinace je kopřivový čaj, který detoxikuje a odvodňuje.Ostatními bylinkovými čaji ale také nic nezkazíte ;o)Určiět vynechte alkohol a cigaretyReagovat