Diskuze: Zdravotní lymfoterapie

31.7.2013Eliška

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zdravotní lymfoterapie a jejich význam. Předem díky za odpověď, Eliška

31.7.2013Alena88

Dobrý den, zdravotní lymfoterapie je vhodná především bezprostředně po operačních zákrocích. Zejména po operacích nohou nebo rukou, po gynekologických zákrocích apod. :)

6.8.2013Eliška

Díky, ale slyšela jsem že je vhodná i pro alergiky? jak to může prospívat?

6.8.2013Dana

Ahoj, no myslím že zdravotní lymfoterapie u alergie, prospívá ve smyslu pročištění těla, takže by se asi neměly alergie projevovat :)

8.8.2013Simona

Ahoj, já mám se zdravotní lymfoterapíí zkušenosti poměrně dobré. Jak je to tak v dnešní době, tak syn pořád sedí u počítače a hraje hry (říkejte mu něco když je to 15ti letý puberťák), no a jednou si přišel postěžovat že ho bolí palec a ruka a já nevím co všechno, prostě ruka. Nakonec se z toho vyklubal syndrom karpálního tunelu, takže jsme to řešili u mého lékaře který mi doporučil zdravotní lymfoterapii jako konzervativní léčbu. No a musím říct že to krásně pomohlo :) Syn je samozřejmě nenapravitelný a u počítače sedí dál :)))

15.8.2013BeautyG

Ahoj, tak to je dobře že synovi lymfoterapie pomohla, ale já teda z vlastní zkušenosti musím říct, že mě po lymfoterapii ruka bolela uplně stejně, možná ještě víc. Je tedy pravda, že dle názoru mého ošetřujícího lékaře jsem si vybrala špatného lymfoterapeuta, ale stejně mi moje špatná zkušenost napovídá, abych takovýmto metodám nadále nevěřila :)

23.8.2013Lana

Ahojky, no BeautyG mluví o lymfoterapii jako o nějaké pofidérní metodě, ale lymfoterapie je osvědčená metoda který prospívá celému tělu a předchází nechtěným otokům. Ráda bych řekla, že já na otoky trpím už roky, náročný den, dlohá cesta autobusem nebo vlakem. Lékaři mi dlouho neuměli poradit a já si sama nevěděla rady. Začala jsem chodit na masáže, které byly samozřejmě k ničemu. Ale pak mě lékař poslal na zdravotní lymfoterapii a nemůžu si jí vynachválit. Nohy už mi tolik neotékají a hlavně se cítím o tolik líp :)

26.8.2013BeautyG

No, tak já myslím že je to věc názoru. Každý věří něčemu jinému a já tedy rozhodně věřím osobním zkušenostem, rozhodně víc než názorům cizích lidí. A ano jsem přesvědčená že zdravotní lymfoterapie je k ničemu a že výsledek to má jen ve chvíli, kdy je tomu člověk ochotný věřit, jinak ne. A když je to lékařská metoda, proč ji tedy nepraktikují lékaři? A je zbytečné na sebe útočit, jak říkám, je to věc názoru! :)

26.8.2013Lana

Tak za prvé, ja na nikoho neútočím, jen konstatuji že se bohužel mýlíte. Lymfoterapie je zdravotní metoda a ne žádné šarlatánství, zkuste si o tom něco přečíst. A za druhé, chcete říct, že když lymfoterapeut není zároveň lékař, tak to není účinná metoda jak pomoci lidem s otoky? Opravdu si o tom prosím nejprve něco přečtěte, zjistěte si fakta a až po tom vynášejte soudy. Bohužel jste nejspíš narazila na špatného lymfoterapeuta...

17.9.2013Zůza

Ahoj, koukala jsem že se tato diskuze zvrhla v hádku :). Jen sem chci přidat svůj názor. Na zdravotní lymfoterapii po plastické operaci prsou, aby se mi rána rychleji zahojila. A co se týče účinnosti, tak bych řekla že je stoprocentní, určitě to k udravení tkáně přispěl. Plastika prsou je jinak velice bolestivá a dlouho se hojí, ale po aplikaci zdravotní lymfoterapie, byl průběh hojení dvakrát rychlejší :)

25.9.2013Martina

S tím musím souhlasit, já byla na plastice kvůli zranění a lymfoterapie mi taky moc momohla. Napřed jsem tomu nevěřila, ale potom se mi to opravdu osvědčilo, takže zdravotní lymfoterapii doporučuju skoro každému v mém okolí, když jde třeba na nějakou operaci :)

18.6.2014Jůlie

Ahoj, v srpnu bych měla podstoupit operaci kolene (vím děsné roční období na takový zákrok) a tak by mě zajímalo, jestli můj pooperační stav může zdravotní lymfoterapie zlepšit nebo dokonce urychlit revitalizaci. Díky za info, Jůlie

24.1.2015Dušan

Sice s půlročním zpožděním, ale alespoň pro další čtenáře... Ano, lymfoterapie rozhodně urychluje revitalizaci - ovšem za předpokladu, že je prováděna pod dohledem odborníka - lymfologa nebo lymfoterapeuta...

30.4.2021uniowsign

<a href=http://gcialisk.com/>canadian pharmacy cialis 20mgReagovat